Oferta

HIP HOP / STREET

Zajęcia o różnym stopniu zaawansowania, podzielone na bloki, składających się z kilku lekcji , opartych na ćwiczeniach i choreografiach.

Poziom Początkujący – jest dla osób którzy kompletnie nie mieli nic wspólnego z tańcem i chcą od czegoś zacząć.

Poziom Średnio-Zaawansowany – jest dla osób którzy już mają swoją wiedzę i chcą ja powiększać poprzez kolejne ćwiczenia i coraz trudniejsze choreografie.

Poziom Zaawansowany – jest dla osób które nie boją się wyzwań, głównie złożone są z zajęć “OPEN CLASS”. Lekcje dobrane w taki sposób aby cały blok był różnorodny a proces uczenia i przyswajania jeszcze bardziej efektywniejszy.

JAZZ / CONTEMPO / MODERN

Zajęcia o różnym stopniu zaawansowania, podzielone na bloki, składających się z kilku lekcji , opartych na ćwiczeniach, choreografiach oraz dodatkowym bonusie jakim jest rozgrzewka i stretching.

Lekcje prowadzone są przez wybitnych nauczycieli takich jak: Adrianna Patłaszyńska, Włodek Kołobycz , Adrianna Michno , Piotr Jeznach , Aleksandra Borkowska oraz Katarzyna Zakrzewska.

FREESTYLE

Zajęcia prowadzone przez Magdalenę Zwierzyńską. Zadaniem tych zajęć jest pokazanie narzędzi do pracy nad swoim freestyle. Dlatego też zajęcia te dedykowane są osobom, bez względu na poziom czy wiek, gdyż to uczestnik dostosowuje swoje umiejętności do wykonywanych zadań, mogąc inspirować się od innych uczestników.

Physical Skills For Dancers

Przygotowanie motoryczne dla tancerzy prowadzone przez Aleksandrę Łabędź – twórczynię programu mo.forDancers. Misją tych zajęć jest, by każdy tancerz był: silny, sprawny, wytrzymały, mobilny, elastyczny oraz by miał odpowiednie nastawienie.  Praca tancerza to bardzo wymagająca praca dla ciała, ale też dla psychiki, dlatego nasze metody treningowe łączą sferę ciała i umysłu.

“Na Kanapie”

Panel dyskusyjny prowadzony przez: Vin’a Miltona – który co tydzień zaprasza do rozmowy nowych gości ze świata tańca. „Na Kanapie” to najlepsza okazja na poznanie i dowiedzenie się nowych ciekawostek o naszych gościach. Zagłębiamy się w ich życie taneczne, poznajemy najważniejszy momenty i plany na przyszłość. Jeżeli potrzebujesz motywacji, inspiracji i wydaje Ci się że więcej i lepiej już nie możesz to panel ten otworzy horyzonty w Twojej głowie ze zawsze można więcej i lepiej. Że każdy na swojej drodze tanecznej (nawet nasi goście którzy są już na górze czubka góry lodowej w Polsce) zadał sobie pytanie „czy na pewno dalej to czuję”? Odpowiedzi na te ale i wiele innych pytań usłyszycie tylko w naszym panelu „Na Kanapie” Zapraszamy do oglądania.