O nas

Założyciele: Magdalena Zwierzyńska & Patryk Brdej przy współpracy z East Side Dance Academy

Magdalena Zwierzyńska – założycielka East Side Dance Academy, Any Dance Camp, Anywear. Finalistka Telewizyjnego programu You Can Dance Polska emitowanego przez TVN. Instruktor oraz choreograf zespołów East Side Crew, East Side Crew Junior & East Side Crew Kids, z którymi wywalczyła niejednokrotnie Mistrzostwa Polski, Europy i Świata Federacji IDO. Wraz z East Side Crew dotarła do Finału telewizyjnego show World of Dance Polska emitowanego przez telewizję Polsat, a East Side Crew Junior pod jej wodzą jest zwycięzcą ostatniej edycji World of Dance Warszawa oraz zawodów street-owych Rytm Ulicy. Jednak za największe swoje osiągnięcia uważa otwarcie szkoły tańca East Side Dance Academy, w której na codzień uczą jedni z najwybitniejszych nauczycieli w Polsce, zrzeszając kilkuset tancerzy z całej Polski na codzień dzielących się niewyobrażalną energią, i jak zawsze powtarza, że to miejsce tworzą ludzie, bo bez nich nie byłoby nic.

Patryk Brdej – tancerz i choreograf, dla którego ważny jest każdy detal, a otaczający go świat, ludzie i sytuacje są źródłem pomysłów. Ciągle szukający czegoś nowego profesjonalista, dla którego ważne jest przekazywanie wiedzy i świadomości ciała. Na pytanie, czym charakteryzuje się jego taniec odpowiada krótko: „siła i zabawa”. Każda jego choreografia tworzona jest pod wpływem inspiracji, które czerpie z różnych technik. W swojej pracy skupia się na detalach zarówno dotyczących samego tańca, jak i osób, z którymi pracuje. Jest dla nich mentorem i przyjacielem – wykorzystuje swoje doświadczenie, a zdobytą wiedzę przekazuje dalej, dbając jednocześnie o utworzoną podczas pracy więź. Od 2009 Tancerz/Nauczyciel na Polskiej Scenie Artystycznej (warsztaty) Od 2012 Trasy warsztatowe po całej Polsce (luty-czerwiec ,14/17 miast ) 1 Miejsce „KAMATA” 2013 Miedzynarodowe zawody w Belgii z grupą FNF CREW od 2015 Sędzia na międzynarodowych zawodach tanecznych. (Szwajcaria,Ukraina,Białoruś..) od 2015 Nauczyciel/Członek ESDA Warsaw . od 2017 Nauczyciel na międzynarodowych warsztatach ( Włochy, Szwajcaria,Ukraina,Białoruś ..) 2015 Finalista 8 Edycji programu „So You Think You Can Dance 8” w Polsce 1 Miejsce „KAMATA” 2019 Międzynarodowe zawody w Belgii z grupą EAST SIDE CREW PRO.

East Side Dance Academy – to szkoła tańca założona przez Magdalenę Zwierzyńską w 2015 roku. Naszym celem jest jednoczenie środowiska tanecznego, oferowanie i tworzenie tancerzom jak najwięcej możliwości do rozwoju, inspiracji i poszerzania zakresu swojej wiedzy tanecznej. W naszym studio każdy znajdzie coś dla siebie. Od tańca streetowego i szkolenia się we freestylu przez zajęcia dla osób początkujących, aż po grupy uczestniczące w zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych. Ważnym aspektem naszej szkoły są również urozmaicone open classy, na które może uczestniczyć każdy a wybór takich wieczornych zajęć jest bardzo szeroki. Naszą dumą są również stworzone przez nas autorskie warsztaty: Winter Dance Break oraz Spring Dance Break organizowane 2 razy do roku. Na warsztaty takie zapraszamy najlepszych i najbardziej cenionych instruktorów z całej Europy i Świata. Mamy na swoim koncie m.in. współpracę z takimi nazwiskami jak: Tucker Barkley, Kendra Mart, Kerrie Milne, Kenzo Alvares, Luz&Noel oraz wieloma innymi. W nawiązaniu do wcześniej wspomnianych zawodów naszymi sukcesami jest np. zeszłoroczne Mistrzostwo Polski w kat. formacje Juniors oraz Mistrzostwo Europy w kat. Miniformacja Juniors. Udało nam się również przywieźć złoto z Rytm Ulicy 2019 oraz WOD Warsaw 2019. Naszym celem jest wieczny rozwój, parcie do przodu i nie zatrzymywanie się w strefie komfortu, lecz wychodzenie poza nią i poszerzanie własnych horyzontów. ESDA jest to więc nie tylko szkoła tańca, ale również przestrzeń do rozwoju w każdej sferze tańca, jest to platforma oferująca swoim kursantom tyle ile tylko się da, ale przede wszystkim jest to społeczność, którą tworzą nasi tancerze.

Dowiedz się więcej na www.esda.pl