Jak to działa?

Dance-Online to wirtualna szkoła tańca. Znajdziesz w niej grupy, które stacjonarnie trenują w East Side Dance Academy w Warszawie, a teraz także w internecie i możesz teraz do nich dołączyć 🙂

OD CZEGO ZACZĄĆ?

Zacznij od założenia konta na platformie i przejrzeniu dostępnych grup. Jedyne czego będziesz potrzebować to komputer/telefon z podłączeniem do internetu, słuchawki lub głośniki i kawałek wolnej przestrzeni dookoła Ciebie.

DO KTÓREJ GRUPY MAM SIĘ ZAPISAĆ?

Grupy są podzielone pod względem poziomu zaawansowania. Zwróć uwagę na oznaczenia i wybierz grupę dla siebie. Jeśli na codzień nie trenujesz w naszej szkole, część oznaczeń może nie być dla Ciebie do końca jasna, więc jeśli nie masz pojęcia do której grupy dołączyć śmiało napisz nam mail na kontakt@esda.pl lub zadzwoń pod 735 005 936.

Oddzielną kategorią są Open Classy, czyli nasze najbardziej zaawansowane zajęcia. Znajdziesz tam zajęcia z choreografii, ale również i zajęcia ze styli. Wykupuje się je pojedynczo, albo w Pakiecie .

ZA CO PŁACĘ?

Po dołączeniu do wybranej grupy zobaczysz filmiki, które możesz odtworzyć w dowolnym, dogodnym dla Ciebie momencie. Uzupełniamy je regularnie. Są to często filmiki z instruktorem, który na codzień prowadzi grupę, ale nie tylko. Pojawiają się też zajęcia z Olą Łabądź, czyli Physical Skills – trening ogólnorozwojowy dla tancerzy i zajęcia z innych styli tanecznych.

Dostęp do grupy wykupujesz w ramach miesięcznej opłaty. Dzięki niej dostajesz nieograniczony dostęp do zajęć w danym miesiącu.

Jeśli masz więcej pytań napisz nam mail na kontakt@esda.pl lub zadzwoń pod 735 005 936 albo zajrzyj do sekcji FAQ